Drukoma EKSPRESOWE NADRUKI NA ODZIEŻY - ODZIEŻ REKLAMOWA HAFT FLEX SITODRUK DTF DTG
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Zwroty i reklamacje

Reklamacje prosimy kierować pod adres:

reklamacje@drukoma.pl

Składanie reklamacji
Przed złożeniem reklamacji zapoznaj się z  procedurą reklamacyjną firmy Drukoma, kliknij w link w celu pobrania pliku z opisem procedury Reklamacje W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. Mogą Państwo skorzystać z szablonu formularza reklamacyjnego znajdującego się w pliku z opisem procedury reklamacyjnej. 

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu. Produkt odsyłany jest na koszt kupującego. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, koszt zgodnie z regulaminem jest zwrócony kupującemu. 

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Drukoma Maciej Domagała
Średnia 10

88-400 Żnin

z dopiskiem "Reklamacja"

 W terminie 14 dni otrzymają Państwo decyzje w sprawie reklamacji. 

Zwrot towaru

Przed zwróceniem towaru zapoznaj się z procedurą odstąpienia od umowy firmy Drukoma. Dostępna pod adresem  odstąpienie od umowy. Pamiętaj nie wszystkie produkty oferowane przez naszą firmę podlegają odstąpieniu od umowy. Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Drukoma Maciej Domagała
Średnia 10

88-400 Żnin

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl