Drukoma EKSPRESOWE NADRUKI NA ODZIEŻY - ODZIEŻ REKLAMOWA HAFT FLEX SITODRUK DTF DTG
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Czas realizacji zamówienia

Termin realizacji:

W 99% termin realizacji zlecenia wynosi od 1-3 dni roboczych. 

Termin realizacji zlecenia zależy od parametrów produktu oraz techniki wykonania.  Wszystkie produkty znajdujące się w sklepie posiadają informacje o przewidywanym czasie realizacji zamówienia. 

Na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może wpłynąć:

-błędne lub niekompletne  zamówienie;

-niewłaściwie przesłany plik do druku/wycięcia;

-wybór formy płatności.

W sklepie znajdują się propozycje graficzne produktów. Klienci mogą również przysłać własne projekty. Każdy produkt zostaje wykonany indywidualnie według parametrów przesłanych przez klienta. 

Wybierając płatności przelewem lub płatności online, zamówienie przekazujemy do realizacji zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. 

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 
W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
 
Nie oferujemy gotowych produktów. Każdy produkt jest wykonywany na życzenie klienta według przesłanych przez niego specyfikacji. Poniżej znajduje się tabela z szacunkowym czasem realizacji zlecenia. 
Produkt min czas realizacji max czas realizacji technologia nadruku
Nadruk na odzieży 1 dzień 3 dni -folia FLEX
Nadruk FLEX solwentowy 2 dni 3 dni -folie Poli-FLEX
Folie samoprzylepne ploterowe 1 dzień 1 dzień -ecosolvent
Folie samoprzylepne nadruk solwentowy 1 dzień 2 dni -ecosolvent
Pozostały wydruk wielkoformatowy 2 dni 5 dni -ecosolvent
Pieczątka 1 dzień 1 dzień -Wagraf Flash
 
Termin wykonania uzależniony jest od specyfikacji procesu produkcji. Dodatkowe uszlachetnianie produktu wydłuża czas realizacji. 
 
 
W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl